Dvě hlavy.

Šafář, Karel (1938 - 2016)

Suchá jehla 10,5 x 8,8 cm. Signováno vpravo dole tužkou, nedatováno. List č. 55/60. Tisk na ručním papíře.

Chagall XV., str. 345.

Dvě hlavy.

170 Kč (201 Kč)