Dvě hlavy.
Suchá jehla 10,5 x 8,8 cm. Signováno vpravo dole tužkou, nedatováno. List č. 55/60. Tisk na ručním papíře.
Chagall XV., str. 345.
170 Kč (201 Kč)
170 Kč (201 Kč)