Akt.
Suchá jehla 14,8 x 9,8 cm. Nesignováno, nedatováno. Tisk na ručním papíře.
Chagall XXI., str. 317 - 319.
150 Kč (177 Kč)
150 Kč (177 Kč)
150 Kč (177 Kč)
150 Kč (177 Kč)
Dražitel č.21, 28. 11. 2020 20:33