Akt.

Zykmund, Václav (1914 - 1984)

Suchá jehla 14,8 x 9,8 cm. Nesignováno, nedatováno. Tisk na ručním papíře.

Chagall XXI., str. 317 - 319.

Akt.

150 Kč (177 Kč)
150 Kč (177 Kč)

Dražitel č.21, 28. 11. 2020 20:33