The Night in Louisville.

Kresba modrou pastelkou 14,2 x 9,8 cm, karton. Nesignováno, datováno vpravo dole modrou pastelkou 1961. Na rubu barevný akvarel 8,8 x 5,7 cm. Okolo poznámky tužkou.

The Night in Louisville.

600 Kč (709 Kč)