(Šerých Jaroslav) Mladé ženy. Staré ženy.

Halas, František (1901 - 1949)

Praha, Supraphon, 1986. Polyhymnia svazek 44. 134. publikace Lyry Pragensis. Clkož. vazba s ražbou a zlacením, zlatá ořízka, kartonové pouzdro. Pap. obálka vevázána. 61 s. Umělecká vazba Jiří Faltus. Deset orig. mědirytin signovaných tužkou Jaroslav Šerých. Grafická úprava Vladimír Viener. Poznámka Jan Halas a Jan Rous. Celkem 200 číslovaných výtisků na ručním pap. z Velkých Losin. Tento výtisk č. 163/200. Slepotisková značka Lyry Pragensis v tiráži.

Vynikající stav.

Mladé ženy. Staré ženy.

4. 6. 2016 23:14

4 000 Kč (4 726 Kč)
21 000 Kč (24 812 Kč)

Dražitel č.21, 4. 6. 2016 22:59