(Svoboda Jindřich) Aus den Tagebüchern. Z deníků.

Kafka, Franz (1883 - 1924)

Brno, František Janás, 1994. Edice 33 svazek XXXVIII. Clpg. vazba s otevřeným šitím, reliéfem, zlatou ořízkou a zlacením. Pap. obálka veázána, kartonová krabice, kartonové pouzdro. Vázal Jindřich Svoboda v roce 1998. Signováno na předsádce značkou. 28 s. Šest orig. leptů signovaných a datovaných tužkou Karol Ondriečka. Lepty datovány 95. Přeložil Lubor Machytka. Text německý a český. Celkem 50 číslovaných a signovaných výtisků na ručním papíře z Velkých Losin. Tento výtisk č. XVII. Podpis Františka Janáse v tiráži.

Unikát. Jindřich Svoboda vázal pouze několik exemplářů ! Výborný stav.

Aus den Tagebüchern. Z deníků.

4. 6. 2016 23:26

8 000 Kč (9 452 Kč)
33 000 Kč (38 990 Kč)

Dražitel č.21, 4. 6. 2016 23:11