PF 1990 RNDr. Věra Marvanová.
Arch papíru. Vpravo dřevoryt s tyrkysovým podtiskem 11,2 x 7,8 cm. Signováno dole uprostřed tužkou, nedatováno. Rok 1989.
Štorek 436.
150 Kč (177 Kč)
150 Kč (177 Kč)