PF 1990 RNDr. Věra Marvanová.

Komárek, Vladimír (1928 - 2020)

Arch papíru. Vpravo dřevoryt s tyrkysovým podtiskem 11,2 x 7,8 cm. Signováno dole uprostřed tužkou, nedatováno. Rok 1989.

PF 1990 RNDr. Věra Marvanová.

150 Kč (177 Kč)