(Kristofori Jan) S námi 1944 - 1999.

Kryl, Karel (1944 - 1994)

Praha, Spolek českých bibliofilů a Klub Karla Kryla, 1999. OBr., pap. přebal, nestr. (29 s.). Litografie signovaná tužkou Jan Kristofori. Fotografie Karla Kryla v příloze. Obálka a typografie Martin Dyrynk. Vydáno k pátému výročí úmrtí a k nedožitým pětapadesátým narozeninám básníka a zpěváka. Celkem 250 A a 250 B číslovaných výtisků. Tento č. B/8.

S námi 1944 - 1999.

27. 6. 2021 00:01

2 000 Kč (2 363 Kč)
2 100 Kč (2 481 Kč)

Dražitel č.29, 26. 6. 2021 23:56