(Svoboda Jindřich, autogram) Oltář v poli.
Tasov na Moravě, Marie Rosa Junová, 1939. Clkož. vazba s ražbou a zlacením, zlatá ořízka, pap. obálka vevázána, fólie. Kartonové pouzdro. 136 (1) s. Vázal Jindřich Svoboda v roce 1940. Na předsádce exlibris Jindřicha Svobody. Obálka a frontispis Jakub Obrovský. Za titulním listem věnování Jakuba Demla Jindřichu Svobodovi s datem V Tasově 19.III. 1939. Tisk na ručním papíře Holland Pannekoek.
Bubla 2849.
Vzácné ! Bubla uvádí pouze tisky na velínu. Fólie poškozena.
4. 6. 2016 23:06
4. 6. 2016 23:06
2 800 Kč (3 308 Kč)
2 800 Kč (3 308 Kč)
8 000 Kč (9 452 Kč)
8 000 Kč (9 452 Kč)
Dražitel č.21, 4. 6. 2016 22:51