Ouhel, Ivan (1945 - 1)

Barevný dřevoryt 18 x 11,4 cm. Signováno a datováno vpravo dole tužkou. Rok 2000. List č. 19/50.

Chagall X., str. 245 - 246.

500 Kč (591 Kč)
500 Kč (591 Kč)

Dražitel č.3, 26. 6. 2021 23:48