Kdesi na planetě.

Ouhel, Ivan (1945 - 1)

Barevný dřevoryt 30 x 20 cm. Signováno a datováno vpravo dole tužkou. Rok 2006. List č. 14/50.

Chagall X., str. 245 - 246.

Kdesi na planetě.

27. 6. 2021 00:02

900 Kč (1 063 Kč)
900 Kč (1 063 Kč)

Dražitel č.30, 26. 6. 2021 23:57