Kdesi na planetě.
Barevný dřevoryt 30 x 20 cm. Signováno a datováno vpravo dole tužkou. Rok 2006. List č. 14/50.
Chagall X., str. 245 - 246.
27. 6. 2021 00:02
27. 6. 2021 00:02
900 Kč (1 063 Kč)
900 Kč (1 063 Kč)
900 Kč (1 063 Kč)
900 Kč (1 063 Kč)
Dražitel č.30, 26. 6. 2021 23:57