Ex Libris Johann Souverein. In memoriam Albín Brunovský.

Ondreička, Karol (1944 - 2023)

Lept 12,6 x 8,6 cm. Signováno a datováno vpravo dole tužkou. Rok 1998. List č. 64/100.

Chagall X, str. 181 - 182.

600 Kč (690 Kč)