Figura.

Pileček, Jindřich (1944 - 2002)

Lept 32 x 25,6 cm. Datováno a signováno vpravo dolke tužkou. Rok 1991. List č. 46/100.

Chagall XI, s. 193 - 194.

Na okraji grafiky stopy po oxidaci pasparty.

Figura.

800 Kč (945 Kč)