Fryderyk. Frédéric.
Barevná litografie 21 x 15,2 cm. Signováno vpravo dole tužkou, nedatováno. List č. 36/100.
Chagall XIV., str. 215 - 217.
1 200 Kč (1 418 Kč)
1 200 Kč (1 418 Kč)