Schmuggler.

Steiner-Prag, Hugo (1880 - 1945)

Barevná litografie 18,2 x 20,9 cm. Signováno vpravo dole v desce, nedatováno. Tiskl Dr. C. Wolf&Sohn, Mnichov.

Schmuggler.

1 200 Kč (1 418 Kč)
1 200 Kč (1 418 Kč)

Dražitel č.10, 26. 6. 2021 00:18