Macbeth.

Konůpek, Jan (1883 - 1950)

Praha, jan Konůpek, 1919. Soubor 9-ti leptů. Různé rozměry, cca 30 x 25 cm. Signováno vpravo dole tužkou, nedatováno. Tisk na ručním papíře. Pouze 10 výtisků. Podruhé pro Okénko do dílny umělcovy Jaroslava Picky ve 12-ti výtiscích.

Žižka 208 - 216.

Chybí obálka. Listy ve výborném stavu.

Macbeth.

12 000 Kč (14 178 Kč)
12 000 Kč (14 178 Kč)

Dražitel č.24, 26. 6. 2021 22:51