Macbeth.
Praha, jan Konůpek, 1919. Soubor 9-ti leptů. Různé rozměry, cca 30 x 25 cm. Signováno vpravo dole tužkou, nedatováno. Tisk na ručním papíře. Pouze 10 výtisků. Podruhé pro Okénko do dílny umělcovy Jaroslava Picky ve 12-ti výtiscích.
Žižka 208 - 216.
Chybí obálka. Listy ve výborném stavu.
12 000 Kč (14 178 Kč)
12 000 Kč (14 178 Kč)
12 000 Kč (14 178 Kč)
12 000 Kč (14 178 Kč)
Dražitel č.24, 26. 6. 2021 22:51