Hlava.

Nepraš, Karel (1932 - 2002)

Kresba perem tuší 34,1 x 23,2 cm. Signováno a datováno vpravo dole černým perem Karel Nepraš 1992. Kresba k plakátu výstavy New diagnostic method for investigating normal and diseased brain. Kresba na ručním papíře.

Chagall IX., str. 265 - 267.

Hlava.

11 000 Kč (12 997 Kč)
11 000 Kč (12 997 Kč)

Dražitel č.3, 25. 6. 2021 10:32