Dívčí tvář ve hvězdnaté pražské noci.

Jiřincová, Ludmila (1912 - 1994)

Litografie 14,3 x 7,8 cm. Signováno dole uprostřed tužkou, nedatováno. Rok 1962. Rám, pasparta, sklo.

Rybička 710-1.

1 000 Kč (1 182 Kč)