Dívčí tvář ve hvězdnaté pražské noci.
Litografie 14,3 x 7,8 cm. Signováno dole uprostřed tužkou, nedatováno. Rok 1962. Rám, pasparta, sklo.
Rybička 710-1.
1 000 Kč (1 182 Kč)
1 000 Kč (1 182 Kč)