Flexaret. Jan a Sára Saudkovi.
Fotografie 20 x 20 cm. Signováno vpravo dole černým perem. Datováno vlevo nahoře 20.8. 98. Fotografie ze souboru Půda, č. 4/I. Dole uprostřed napsán název černým perem.
Chagall XVI., str. 220.
Fotografie
Fotografie
400 Kč (473 Kč)
400 Kč (473 Kč)
400 Kč (473 Kč)
400 Kč (473 Kč)
Dražitel č.18, 26. 6. 2021 16:39