(vazba) Z dějin českého knihtiskařství.
Mladá Boleslav, Hejda & Zbroj, 1939. Plkož. vazba se zlacením, ručně šitý kapitálek, zlatá ořízka, kartonové pouzdro. 146 s. Vazba nesignována. Ilustrace v textu. Upravil Dr. Antonín Dolenský. Na předsádce nalepeno ex libris Václav Jankla, litografie.
Výborný stav. Unikát.
Knihy
Knihy
27. 6. 2021 00:01
27. 6. 2021 00:01
1 000 Kč (1 182 Kč)
1 000 Kč (1 182 Kč)
1 925 Kč (2 274 Kč)
1 925 Kč (2 274 Kč)
Dražitel č.9, 26. 6. 2021 23:56