(vazba) Z dějin českého knihtiskařství.

Zíbrt, Čeněk (1864 - 1932)

Mladá Boleslav, Hejda & Zbroj, 1939. Plkož. vazba se zlacením, ručně šitý kapitálek, zlatá ořízka, kartonové pouzdro. 146 s. Vazba nesignována. Ilustrace v textu. Upravil Dr. Antonín Dolenský. Na předsádce nalepeno ex libris Václav Jankla, litografie.

Výborný stav. Unikát.

Z dějin českého knihtiskařství.

Knihy

27. 6. 2021 00:01

1 000 Kč (1 182 Kč)
1 925 Kč (2 274 Kč)

Dražitel č.9, 26. 6. 2021 23:56