Emporium - Alois Dyk - MCMXXXVI.

Konůpek, Jan (1883 - 1950)

Novoročenka. Tři poutníci s poháry u kulatého stolu v krajině českého Středohoří. Lept 14,7 x 10,5 cm. Signováno vpravo dole tužkou, nedatováno. Rok 1935.

Žižka 762.

250 Kč (295 Kč)