Emporium - Alois Dyk - MCMXXXVI.
Novoročenka. Tři poutníci s poháry u kulatého stolu v krajině českého Středohoří. Lept 14,7 x 10,5 cm. Signováno vpravo dole tužkou, nedatováno. Rok 1935.
Žižka 762.
250 Kč (295 Kč)
250 Kč (295 Kč)