Ex libris Emil Gebauer. Stan, letadlo a míč.
Serigrafie s podtiskem 14,2 x 9,2 cm. Signováno a datováno v desce Kamil Lhoták 79.
Šteffek 16.
800 Kč (945 Kč)
800 Kč (945 Kč)
800 Kč (945 Kč)
800 Kč (945 Kč)
Dražitel č.15, 26. 6. 2021 12:00