Ptáci.

Zykmund, Václav (1914 - 1984)

Lept 8,3 x 14,2 cm. Signováno a datováno vpravo dole V. Zykmund 1960/74. List č. 11/20.

Chagall XXI., str. 317 - 319.

Ptáci.

330 Kč (390 Kč)
355 Kč (419 Kč)

Dražitel č.3, 26. 6. 2021 23:40