Malíři Vladimíru Komárkovi.

Komárek, Julius (1892 - 1955)

Trojlist. Báseň Richarda Bergmana Srdce ve skříni. Uprostřed dřevoryt 14,8 x 9,9 cm. Signováno tužkou uprostřed, nedatováno.

Malíři Vladimíru Komárkovi.

150 Kč (177 Kč)
150 Kč (177 Kč)

Dražitel č.27, 26. 6. 2021 23:24