Slepice.
Suchá jehla 11,9 x 7,8 cm. Signováno a datováno tužkou vpravo dole V. Zykmund 60.
Chagall XXI., str. 317 - 319.
Grafika, Skupina Ra
Grafika, Skupina Ra
600 Kč (709 Kč)
600 Kč (709 Kč)