Postava a kůň.

Jíra, Josef (1929 - 2005)

Lept ručně kolorovaný tečkou, 11,9 x 9 cm. Signováno a datováno vpravo dole tužkou J. Jíra 82.

Postava a kůň.

850 Kč (1 004 Kč)
875 Kč (1 034 Kč)

Dražitel č.14, 26. 6. 2021 11:29