Otevřené okno.

Komárek, Vladimír (1928 - 2020)

Suchá jehla 14,7 x 11,2 cm. Signováno vpravo dole tužkou, nedatováno. List č. 28/100. Hnědá varianta. Uprostřed dole slepotiskové razítko. Tisk na ručním velkolosínském papíře.

Otevřené okno.

250 Kč (295 Kč)