Otevřené okno.
Suchá jehla 14,7 x 11,2 cm. Signováno vpravo dole tužkou, nedatováno. List č. 28/100. Hnědá varianta. Uprostřed dole slepotiskové razítko. Tisk na ručním velkolosínském papíře.
250 Kč (295 Kč)
250 Kč (295 Kč)