Čtenářka.
Suchá jehla 14,7 x 11,3 cm. Signováno vpravo dole tužkou, nedatováno. List č. 66/200.
280 Kč (331 Kč)
280 Kč (331 Kč)
280 Kč (331 Kč)
280 Kč (331 Kč)
Dražitel č.27, 26. 6. 2021 23:24