William Shakespeare.

Suchý, Jiří (1931)

Barevná litografie 33.4 x 24 cm. Signováno vpravo dole. Nedatováno. List č. 145/200. Slepotiskové razítko Lyry Pragensis dole uprostřed.

Chagall XV, str. 202 - 203.

William Shakespeare.

27. 6. 2021 00:02

900 Kč (1 063 Kč)
925 Kč (1 093 Kč)

Dražitel č.30, 26. 6. 2021 23:57