(vazba) The Raven. Havran.

Poe, Edgar Allan (1809 - 1849)

Kunštát a Brno, PRO FUTURO o.p.s., 2018. Celokožená vazba dle Bradella, 297 x 220 x 24 mm, patinovaná hovězina, inkrustace, na přední desce soutisk 5. 12. a 13. grafiky, tónovaný lihovými mořidly, zlacení. Ručně šitý kapitálek na dvě jádra, ořízka škrobová, leštěná. Předsádky: lihový papír, totožný na polokoženém pouzdru. Vázal Jan Perůtka v červnu 2021. Signováno v tiráži tužkou a na předsádce značkou. Nestr. (96 s.). Originální kresba kombinovaná s leptem a 12 kombinovaných technik signovaných tužkou Günter Hujber. Text český, slovenský, francouzský, ruský, polský, německý, maďarský, italský, španělský. Překlady: Ivan Petlan, Ľubomír Feldek, Charles Baudelair, Dmitrijevič Balmont, Zenon Przesmycki, Carl Theodor Eben, Tóth Árpád, Ernesto Ragazzoni a Juan Antonio Peréz Bonalde. Celkem 50 výtisků na grafickém papíře Excudit. Tento výtisk č. 3/50. Podpis výtvarníka v tiráži. Druhé vydání.

Unikát obsahující navíc originální kresbu Güntera Hujbera.

The Raven. Havran.

Umělecká vazba

27 700 Kč (32 728 Kč)