(vazba) Poslední žízeň.

Skácel, Jan (1922 - 1989)

Bez místa vydání, Emanuel Ranný, 1990. Celokožená vazba dle Bradella, 212 x 155 x 18 mm, mořená teletina, vellucent proces, inkrustace, patinování, zlacení. Ručně šitý kapitálek na dvě jádra, ořízka škrobová, leštěná. Předsádky: lihový papír,  totožný na polokoženém pouzdru. Vázel Jan Perůtka v červnu 2021. Signováno v tiráži tužkou a na předsádce značkou. Nestr. (17 s.). Čtyři suché jehly signované tužkou a grafická úprava Emanuel Ranný. Celkem 99 neprodejných výtisků na ručním papíře. Tento výtisk č. 89.

Unikát.

Poslední žízeň.

17 000 Kč (20 086 Kč)