Mozart in Prag. Dreizehn rondeaux.

Seifert, Jaroslav (1901 - 1986)

Praha, Lyra Pragensis, 1993. Edice Polyhymnia svazek 73. 219. publikace Lyry Pragensis. Clkož. vazba s ražbou a zlacením, 27 s. Čtyři originální ocelorytiny signované uprostřed tužkou Bedřich Housa. Překlad Otto F. Babler. Grafická úprava Vladimír Viener. Celkem 200 číslovaných výtisků na holandském papíře Van Gelder, tento výtisk č. 43/200.

300 Kč (354 Kč)