Tři postavy.

Matal, Bohumír (1922 - 1988)

Kresba tuší 20,1 x 24,4 cm. Nesignováno, datováno vpravo dole černým perem 6/XII 83. Rám, pasparta, sklo.

Chagall VIII., str. 120-121.

Tři postavy.

700 Kč (827 Kč)
1 300 Kč (1 536 Kč)

Dražitel č.18, 26. 6. 2021 23:45