Trosečníkovo žíznivé odpoledne.

Linoryt 22,5 x 25 cm. Signováno vpravo uprostřed v desce State Louis. Signováno a datováno dole uprostřed žlutou pastelkou A. Mikulka 1974. Červený otisk na papíře krémové barvy. Lepený rám,pPasparta, sklo.

1 100 Kč (1 300 Kč)