Dopis Ignátu Herrmannovi.
Datovánp Paris 29. III. 94. Psáno na dopisním papíře po čtyřech stranách černým perem, originální obálka přilepena k dopisu tak, aby obsah nebyl poškozen. Adresát: Monsieur Ignát Herrmann, Prague Bohéme, Václavské náměstí 788 - II.. Známka, razítka, prošlé poštou. Marold píše, že se rád dá do práce, jen potřebuje od Herrmanna termíny. V červnu se chystá do Prahy, a tak si potřebuje rozvrhnout čas. Korekturu vítá. Na závěr radí Herrmannovi, aby se podíval do Dnespek, je to tam pěkné, Vilímek tam také byl. Na konci Maroldova adresa v Paříži. Na dopise poznámka Herrmanna červeným perem, na obálce pak jeho datum přijetí modrou pastelkou, 23/9 94.
23. 10. 2016 00:13
700 Kč (827 Kč)
725 Kč (857 Kč)
Dražitel č.2, 22. 10. 2016 23:58