Dítě tak samo.
Praha, b.n. (Jitka Fučíková), 1956. OBr., volně vložené archy. 34 (1) s. Tři originální suché jehly František Tichý. Frontispis signovaný a datovaný tužkou. Vybral a přebásnil Vladimír Thiele. Typografická úprava František Řepa. Pamětní tisk k šedesátinám Františka Tichého. Neudaný počet výtisků. Tento výtisk na ručním papíře Holland Pannekoek.
Bubla 7015.
Nerozřezáno. Hřbet mírně vyšisován.
2 800 Kč (3 308 Kč)
2 800 Kč (3 308 Kč)
2 800 Kč (3 308 Kč)
2 800 Kč (3 308 Kč)
Dražitel č.13, 10. 4. 2022 16:00