(Toyen, exlibris) Prosťáček boží.

Timmermans, Felix (1886 - 1947)

Praha, Rudolf Škeřík, 1933. Symposion svazek 69. Clpl. vazba s ražbou a zlacením, kapitálek. 213 (2) s. Přeložil Jaroslav Toman a Dostál-Lutinov. Čtyři dvoubarevné litografie, typografická úprava a návrh vazby Toyen. Kromě vydání na papíře antik vyšlo 30 výtisků na holandském papíře Pannekoek číslovaných I - XXX a 300 výtisků na domácím simili japanu číslovaných 1 - 300. Tento výtisk na japanu, č. 103.

Bubla 5151. Ladman 139.

Prosťáček boží.

2 000 Kč (2 363 Kč)