(Toyen, exlibris) Prosťáček boží.
Praha, Rudolf Škeřík, 1933. Symposion svazek 69. Clpl. vazba s ražbou a zlacením, kapitálek. 213 (2) s. Přeložil Jaroslav Toman a Dostál-Lutinov. Čtyři dvoubarevné litografie, typografická úprava a návrh vazby Toyen. Kromě vydání na papíře antik vyšlo 30 výtisků na holandském papíře Pannekoek číslovaných I - XXX a 300 výtisků na domácím simili japanu číslovaných 1 - 300. Tento výtisk na japanu, č. 103.
Bubla 5151. Ladman 139.
2 000 Kč (2 363 Kč)
2 000 Kč (2 363 Kč)