Vesmír.
Barevný dřevoryt 21 x 10,5 cm. Signováno a datováno vlevo dole tužkou Liesler 62.
Chagall VII, s. 144 - 146.
220 Kč (260 Kč)
220 Kč (260 Kč)
220 Kč (260 Kč)
220 Kč (260 Kč)
Dražitel č.27, 10. 4. 2022 19:55