Ex Libris Jar. Celík.

Roučka, Pavel (1942)

Barevná litografie 10,4 x 7 cm. Signováno dole uprostřed tužkou, nedatováno.

Ex Libris Jar. Celík.

100 Kč (118 Kč)
100 Kč (118 Kč)

Dražitel č.8, 10. 4. 2022 19:52