Ex Libris Jar. Celík.
Barevná litografie 10,4 x 7 cm. Signováno dole uprostřed tužkou, nedatováno.
100 Kč (118 Kč)
100 Kč (118 Kč)
100 Kč (118 Kč)
100 Kč (118 Kč)
Dražitel č.8, 10. 4. 2022 19:52