Hlava dívky.

Šafář, Karel (1938 - 2016)

Linoryt 15,1 x 8,5 cm. Signováno vpravo dole tužkou, nedatováno.

Chagall XV., str. 345.

Hlava dívky.

150 Kč (177 Kč)