Nevěsta.

Zykmund, Václav (1914 - 1984)

Suchá jehla 14,9 x 10 cm. Nesignováno, nedatováno. Tisk na ručním papíře.

Chagall XI., str. 317 - 319.

Nevěsta.

150 Kč (177 Kč)
175 Kč (207 Kč)

Dražitel č.12, 10. 4. 2022 00:21