Závodník.
Kresba tuší 13,2 x 11,8 cm. Signováno vpravo dole iniciálou, nedatováno. Pasparta.
Chagall VIII, s. 307 - 308.
Kresby, Grafika
Kresby, Grafika
300 Kč (354 Kč)
300 Kč (354 Kč)
300 Kč (354 Kč)
300 Kč (354 Kč)
Dražitel č.21, 10. 4. 2022 19:51