Velcí inkvizitoři.
Bez místa vydání (Brno), n.vl., 1974. OBr. Vloženo sedm suchých jehel kombinovaných s leptem. Vše signováno a datováno tužkou. Exemplář č. 2/50.
700 Kč (827 Kč)
700 Kč (827 Kč)
2 100 Kč (2 481 Kč)
2 100 Kč (2 481 Kč)
Dražitel č.28, 10. 4. 2022 19:55