Malé básně prosou.
Lept 10,2 x 5,8 cm. Nesignováno, nedatováno, rok 1929.
Chagall IX, str. 145 - 147.
700 Kč (827 Kč)
700 Kč (827 Kč)
700 Kč (827 Kč)
700 Kč (827 Kč)
Dražitel č.8, 8. 4. 2022 22:42