Rekviem za přejetou slepici. State Louis.
Kresba tužkou 20,2 x 24,8 cm. Signováno vlevo nahoře červenou pastelkou. Datováno na rubu červeně 2008.
10. 4. 2022 20:03
10. 4. 2022 20:03
1 600 Kč (1 890 Kč)
1 600 Kč (1 890 Kč)
1 600 Kč (1 890 Kč)
1 600 Kč (1 890 Kč)
Dražitel č.27, 10. 4. 2022 19:58