Krysař.
Barevná litografie 42 x 29,5 cm. Signováno a datováno vpravo nahoře tužkou M. Rittstein 81. List č. 37/50.
Chagall XII, str. 350 - 352.
2 000 Kč (2 363 Kč)
2 000 Kč (2 363 Kč)