Dopis Ignátu Herrmannovi.

Rais, Karel Václav (1859 - 1926)

Datováno 23/12 1900, bez místa odeslání. Psáno na dopisním papíře po dvou stranách černým perem. Rais děkuje Herrmannovi za zaslání jeho knihy U snědeného krámu. Knihu znal, ale nemá ji. Zároveň přeje vše nejlepší v novém století.

Dopis Ignátu Herrmannovi.

300 Kč (354 Kč)
350 Kč (414 Kč)

Dražitel č.21, 23. 10. 2022 17:19