Blízkost.
Praha, Spolek českých bibliofilů, 1980. Edice 44. OBr. se slepotiskem, volně vložené listy. 4 (1) s. textu. Čtyři barevné litografie signované a číslované tužkou Pavel Roučka. Typografická úprava Bohuslav Blažej. V tiráži podpis Jiřího Žáčka. Výtisk č. 104/200.
Obálka nahoře pokrčena a ve hřbetě natržena.
250 Kč (295 Kč)
250 Kč (295 Kč)