Píseň.

Šimon, Josef (1948 - 2018)

Praha, Spolek českých bibliofilů, 1987. OBr. se slepotiskem, volně vložené listy. Nestr. (4 s.) textu. Čtyři barevné litografie signované a číslované tužkou Pavel Roučka. Typografie Bohuslav Blažej. Výtisk č. 62/120.

Píseň.

200 Kč (236 Kč)