Píseň.
Praha, Spolek českých bibliofilů, 1987. OBr. se slepotiskem, volně vložené listy. Nestr. (4 s.) textu. Čtyři barevné litografie signované a číslované tužkou Pavel Roučka. Typografie Bohuslav Blažej. Výtisk č. 62/120.
200 Kč (236 Kč)
200 Kč (236 Kč)