Dívka.
Originální kresba tužkou 4,9 x 3,4 cm. Signováno dole uprostřed iniciálou J. Z., nedatováno. Rok 1972. Rám, sklo. Předloha k leptu. Prémie Lyry Pragensis.
Dvořák 39.
23. 10. 2022 20:13
23. 10. 2022 20:13
2 000 Kč (2 363 Kč)
2 000 Kč (2 363 Kč)
3 400 Kč (4 017 Kč)
3 400 Kč (4 017 Kč)
Dražitel č.9, 23. 10. 2022 20:08