10 ex libris Vladimíra Tesaře.
Bez údajů, 2001. OBr. Vloženo deset barevných linorytů Vladimíra Tesaře. Vše signováno a datováno vpravo dole tužkou. Exemplář č. 82/100.
1 000 Kč (1 182 Kč)
1 000 Kč (1 182 Kč)