10 ex libris Vladimíra Tesaře.

Tesař, Vladimír (1924 - 2008)

Bez údajů, 2001. OBr. Vloženo deset barevných linorytů Vladimíra Tesaře. Vše signováno a datováno vpravo dole tužkou. Exemplář č. 82/100.

1 000 Kč (1 182 Kč)